100% Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
100% Zabava

Dodjite na ovaj forum, ovdje imate sve vezano za nasu svakodnevnicu, skolu, tv, ucenje......
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Cao, ja sam novi clan foruma

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Melysssa
Admin
Admin



Broj komentara : 102
Join date : 2008-12-04

Cao, ja sam novi clan foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Cao, ja sam novi clan foruma   Cao, ja sam novi clan foruma Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 7:45 pm

Ovdje nam se predstavite, napisite nesto ukratko o sebi....
Na vrh Go down
https://stopostozabava.bosnianforum.com
Slatkica
Admin
Admin



Broj komentara : 5
Join date : 2008-12-04
Age : 32
Mjesto : Kakanj

Cao, ja sam novi clan foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao, ja sam novi clan foruma   Cao, ja sam novi clan foruma Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 12:40 am

ja sam amira, 2. sam razred srednje skole, ja sam administrator na forumu, ako vam sta treba obratite mi se....
Na vrh Go down
Melysssa
Admin
Admin



Broj komentara : 102
Join date : 2008-12-04

Cao, ja sam novi clan foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao, ja sam novi clan foruma   Cao, ja sam novi clan foruma Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 12:45 am

Slatkica (citat):
ja sam amira, 2. sam razred srednje skole, ja sam administrator na forumu, ako vam sta treba obratite mi se....

Ne treba mi niss za sad, jedino oko 100 maraka, ako nije problem Laughing

Sala, admine dobrodosao na forum Wink
Na vrh Go down
https://stopostozabava.bosnianforum.com
Emina-Slina
Admin
Admin
Emina-Slina


Broj komentara : 92
Join date : 2008-12-08

Cao, ja sam novi clan foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao, ja sam novi clan foruma   Cao, ja sam novi clan foruma Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:25 am

Ja sam Emina,na forumu sam Emina-Slina,imam 13 godina,vesela sam,volim pse,druzeljubiva sam... Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
Nermica
Član
Član



Broj komentara : 11
Join date : 2009-01-18

Cao, ja sam novi clan foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao, ja sam novi clan foruma   Cao, ja sam novi clan foruma Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 6:47 pm

hi ja sam nerma ovdje nermica iz sarajeva sam 7.rzred masallah sad ce i 2.polugodiste Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing vrlodobra zgodna Laughing Laughing Laughing zanimljiva i postena .sve o meni
Na vrh Go down
Emina-Slina
Admin
Admin
Emina-Slina


Broj komentara : 92
Join date : 2008-12-08

Cao, ja sam novi clan foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao, ja sam novi clan foruma   Cao, ja sam novi clan foruma Icon_minitimeSat Dec 18, 2010 4:59 pm

Emina-Slina (citat):
Ja sam Emina,na forumu sam Emina-Slina,imam 13 godina,vesela sam,volim pse,druzeljubiva sam... Laughing Laughing Laughing

I admin sam, takođe
Na vrh Go down
Sponsored content





Cao, ja sam novi clan foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao, ja sam novi clan foruma   Cao, ja sam novi clan foruma Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Cao, ja sam novi clan foruma
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Novi status/Rang
» Pravila foruma
» STAFF osoblje foruma

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
100% Zabava :: 100% Zabava :: Vijesti-
Idi na: