100% Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
100% Zabava

Dodjite na ovaj forum, ovdje imate sve vezano za nasu svakodnevnicu, skolu, tv, ucenje......
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Melysssa
Admin
Admin



Broj komentara : 102
Join date : 2008-12-04

Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Empty
KomentarNaslov komentara: Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori   Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 10:59 pm

Eh, ovako....Ako imate zelju da postanete moderator na nasem forumu, morate dovesti barem 10 novih clanova i biti aktivni s komentarima. Upozoravamo sve koji pokusaju da se registruju na dva korisnicka racuna preko jedne IP adrese, odmah ce biti trajno uklonjeni s foruma....

Melysssa i Slatkica(admin team)
Na vrh Go down
https://stopostozabava.bosnianforum.com
Emina-Slina
Admin
Admin
Emina-Slina


Broj komentara : 92
Join date : 2008-12-08

Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori   Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:26 am

Meni je to jasno!!!

Very Happy
Na vrh Go down
Melysssa
Admin
Admin



Broj komentara : 102
Join date : 2008-12-04

Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori   Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 12:56 am

Pa ako zelis postati mod. dovedes 5 clanova i to je tooo Exclamation Wink
Na vrh Go down
https://stopostozabava.bosnianforum.com
Nermica
Član
Član



Broj komentara : 11
Join date : 2009-01-18

Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori   Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 6:49 pm

cao ja sam znate vec ko,dovela me moja emina slina.mi smo ti jaranice od 4.razredica
Na vrh Go down
Emina-Slina
Admin
Admin
Emina-Slina


Broj komentara : 92
Join date : 2008-12-08

Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori   Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Icon_minitimeSat Dec 18, 2010 4:50 pm

Fala Meli što sam Admin I love you I love you dusha moja Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori   Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Obavjestenje za sve one koji zele postati moderatori
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
100% Zabava :: 100% Zabava :: Vijesti-
Idi na: